pakowacz, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

tomasz krasicki+48 601 503 953
numer referencyjny
/463/03/2018/TK - 50505

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w Zabrzu, i możesz ją podjąć w systemie trzyzmianowym?

Interesuje Cię praca z lekkimi elementami? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony (poszukujemy osób które będą pracować na stałe w strukturach firmy- przejście już po trzech miesiącach)
  • wynagrodzenie miesięczne 2500zł brutto na start (ok 1800 "na rękę"), po trzech miesiącach podwyżka o 300zł
  • pracę w systemie trzyzmianowym 6-14-22 od poniedziałku do piątku
  • pracę na terenie Grzybowic
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego

zadania

  • pakowanie, przepakowywanie oraz bieżąca kontrola jakości
  • obsługa maszyn pakujących na linii technologicznej
  • współpraca z pozostałymi pracownikami linii oraz innych działów
  • dbanie o porządek i czystość na stanowiskach pracy

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności
  • rzetelnego wykonywania przydzielonych zadań
  • mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w produkcji opakowań lub izolacji