pakowacz/ka kosmetyków, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/18/08/2020/IJ - 64871

opis stanowiska

Szukasz spokojniej pracy?

Posiadasz zdolności manualne?

Pakuj z nami kosmetyki!

Lokalizacja: Psary - dojazd autobusem 908 z Wrocławia! - dogodny dojazd z Nadodrza, Różanki, Karłowic.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.;
  • stawka wynagrodzenia 20,54 zł brutto/h + premia frekwencyjna;
  • dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach;
  • praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku! - 06:00 do 14:00 i 14:00 do 22:00;
  • dojazd z Wrocławia komunikacją miejską linii 908 maksymalnie 21 minut! (Dworzec Nadodrze, Trzebnicka, Broniewskiego, Kamińskiego, Kępińska, Wołowska, Poświętne, Żmigrodzka, Lekarska);
  • pakiet benefitów;
  • możliwość zdobycia stabilnego, długofalowego zatrudnienia!

zadania

  • etykietowanie i pakowanie kosmetyków;
  • obsługa maszyn takich jak : etykieciarka, numerator, korkownica, foliarka;
  • przenoszenie paletek z perfumami;
  • transport towarów przy użyciu ręcznego wózka paletowego,.

oczekujemy

  • motywacji do długofalowej współpracy.