pakowacz/ka, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 605302604
numer referencyjny
/238/05/2019/MK - 58425

opis stanowiska

Zacznij z nami pracę w Międzynarodowym Centrum Dystrybucji! Poznaj tajniki jednego z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Mamy dla Ciebie lekką pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykami.

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie liczy się do stażu pracy; płatny urlop i świadczenia)
  • możliwość zatrudnienia stałego już po okresie 3 miesięcy
  • dla osób które posiadają uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym możliwość awansu na stanowisko operatora wózka widłowego
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy) oraz ubezpieczenia grupowego PZU

zadania

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera

oczekujemy

  • pakowanie, oklejanie kosmetyków
  • kompletacja zleceń
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego