pakowacz/ka, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aldona pieniążek+48 605 034 144
numer referencyjny
/213/03/2019/JT - 57246

opis stanowiska

Szukasz pracy w bliskiej okolicy z darmowym dowozem? Masz doświadczenie na produkcji? Chcesz pracować z produktami, które codziennie wykorzystujesz w domu? Ta praca jest dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w Janinowie koło Grodziska Mazowieckiego z darmowym dowozem z Milanówka oraz Żyrardowa
  • pracę w znanej firmie, która cieszy się dobrą opinią na lokalnym i globalnym rynku pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (odprowadzane składki, płatne zwolnienia lekarskie i urlopy)
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • stawkę na start 17,05 zł brutto/godz po 3 miesiącach 17,25 zł burtto/godz
  • przy opanowaniu maszyn produkcyjnych możliwość zwiększenia stawki nawet do 21,22 zł brutto/godz
  • 100 zł premii frekwencyjnej miesięcznie
  • dostęp do platformy benefitowej - zniżki do kin i sklepów, pakiet medyczny i sportowy w preferencyjnej cenie
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość zatrudnienia na stałe

zadania

  • pakowanie wyrobu gotowego (gąbki do mycia naczyń, ściereczki z mikrofibry, taśmy klejące itp.)
  • obsługa prostych maszyn pakujących
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przekazywanie spakowanego wyrobu gotowego w odpowiednie miejsce magazynowania

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmian
  • chęci do pracy :)
  • doświadczenie na produkcji będzie mile widziane