pakowacz/ka, kąty wrocławskie

lokalizacja
kąty wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/152/04/2020/MC - 63462

opis stanowiska

Dbamy o Twoje finanse, dlatego też mamy dla Ciebie ofertę pracy na już.

Twój pracodawca zaplanował długotrwały przestój?

Jesteś na przymusowym urlopie i chcesz dorobić? A może straciłeś w ostatnim czasie pracę?

 Zacznij z nami nową pracę już dziś. Na chwilę lub na dłużej – tak jak potrzebujesz!

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (z opcją zatrudnienia na umowie o pracę tymczasową)
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia + możliwość przepracowania nawet 200 godzin w miesiącu
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w czystym, sterylnym środowisku

zadania

  • pakowanie gotowego produktu,
  • drukowanie i naklejanie etykiet
  • obsługa maszyny pakującej, mycie i dezynfekcja maszyn
  • sporządzanie prostych raportów

oczekujemy

  • książeczki Sanepid – masz nieaktualne badania Sanepid – nic straconego, pomożemy je uaktualnić!
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • dokładności, staranności i wysokiej higieny osobistej
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne, piekarnicze, produkcja spożywcza bądź wcześniejsze doświadczenie w wymienionych branżach

UWAGA: Oferta pracy bez zorganizowanego dojazdu pracowniczego. Zakład mieści się w Kątach Wrocławskich.

Zainteresowała Cię oferta pracy - aplikuj przesyłając swoje CV!