pakowaczka/pakowacz, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

weronika+48 693744344
numer referencyjny
/612/04/2021/WG - 69817

opis stanowiska

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy na 2 zmiany od zaraz?

Masz dobry wzrok i choć w podstawowym stopniu potrafisz obsługiwać komputer?

Jeżeli tak to podpiszemy z Tobą umowę nawet dzisiaj i zaczniesz pracę już 6 maja!

Rodzaj pracy: pakowanie ubrań na magazynie

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa

oferujemy

  • stawkę godzinową 20 zł/h brutto + premie
  • 2 zmiany 6-14 i 14-22 od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w soboty (dodatkowa premia)
  • umowę zlecenie, a po 3 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • zatrudnienie od zaraz - umowę dostaniesz od razu, a pracę rozpoczniesz 6 maja

zadania

  • przepakowywanie zwróconych ubrań
  • kontrola jakości towaru - sprawdzanie czy ubrania nie noszą śladów użytkowania
  • skanowanie i wprowadzanie kodów zwróconych ubrań do systemu

oczekujemy

  • rozpoczęcie pracy 6 maja
  • dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany
  • chęci do pracy, zaangażowania