pakowacz/pakowaczka, kartoszyno

lokalizacja
kartoszyno, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/432/08/2020/AC - 65232

opis stanowiska

Nowa praca? Nowe wyzwania? Zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Zmień pracę na lepszą już dzisiaj!

Do naszego Klienta, jednego z wiodących niezależnych producentów jednorazowych plastikowych kubków, pokrywek, tacek i innych opakowań z tworzyw sztucznych używanych do produkcji żywności i napojów, poszukujemy Pakowaczy/Pakowaczki!

Zatrudniamy Panie i Panów!

Lokalizacja: Kartoszyno k. Wejherowa

zadania

  • zatrudnienie początkowe przez Agencję pracy Randstad na umowę o pracę tymczasową, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
  • pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany (poranne, popołudniowe oraz nocne),
  • stawkę miesięczną + możliwość uzyskania comiesięcznej premii uznaniowej + płatne nadgodziny,
  • możliwość skorzystania z benefitów oferowanych przez Randstad ( Karta sportowa OKSystem, opieka medyczna Medicover).

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na III zmiany,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Dzwoń pod nr tel: 785 620 039 lub od razu zaaplikuj swoje CV.