pakowacz/pakowaczka, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

justyna nowak+48 697170383
numer referencyjny
/792/10/2017/JN - 49896

opis stanowiska

Jeżeli chcesz aby Twoim pracodawcą był lider w produkcji izolacji w Europie - aplikuj, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową w Randstad
  • stałą umowę o pracę po około 3 miesiącach pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • kompleksowe wdrożenie i pomoc na stanowisku pracy przez pierwsze tygodnie
  • możliwość nabycia prywatnej opieki medycznej i karty sportowej

zadania

  • kontrola jakości pakowanych elementów
  • obsługa urządzeń pakujących na linii technologicznej zgodnie z ich przeznaczeniem
  • pakowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • współpraca z pracownikami na linii produkcyjnej
  • dbanie o czystość i dobry stan stanowiska pracy

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • odpowiedzialności i samodzielności, rzetelnego wykonywania przydzielonych zadań
  • dobrej organizacji pracy
  • motywacji do pracy fizycznej na produkcji
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • mile widziane, doświadczenie w pracy przy liniach produkcyjnych

Jeżeli zainteresowała Cię oferta wyślij SMS o treści PAKOWACZ na numer 697-170-383, a na pewno oddzwonimy!