payroll manager, ostrów wielkopolski

lokalizacja
ostrów wielkopolski, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605 262 708
numer referencyjny
/491/08/2020/ZS - 65295

opis stanowiska

Nasz Klient - renomowana firma doradcza, mająca oddział w Ostrowie Wielkopolskim, poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko payroll managera.

Jeśli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac i jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania zawodowe oraz zarządzać zespołem specjalistów aplikuj już teraz!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub o formę B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego, budowanie, jak i koordynowanie istniejącego już zespołu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (home office możliwe 2-3 razy w tygodniu)
  • możliwość udziału w szkoleniach branżowych

zadania

  • rozwój zewnętrznego działu kadr i płac oraz zarządzanie, organizacja pracy podległego zespołu i stałe monitorowanie jakości obsługi kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi regulaminami klientów
  • bieżąca współpraca z klientami
  • merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy i przepisów ZUS
  • kompleksowa realizacja procesów kadrowo-płacowych
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • kontakt z instytucjami, m.in. podatkowymi, ubezpieczeniowymi, PIP
  • wdrożenie i obsługa PPK
  • przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • wdrażanie nowych klientów wraz z ustawieniem procesu ich kompleksowej obsługi

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane osoby z doświadczeniem w biurze rachunkowym)
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • posiadania kompleksowej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • znajomości j. angielskim w stopniu komunikatywnym
  • znajomości programów kadrowo-płacowych (Płatnik, Comarch ERP Optima, Symfonia, TETA ERP, ENOVA, Gratyfikant GT)
  • umiejętności koordynowania pracy zespołu
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy