penetration tester, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/207/03/2019/AW - 57241

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy i rozwijać się w wykonywaniu testów bezpieczeństwa? Zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz kursach
  • pracę w nowoczesnym i przestrzennym biurze
  • atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, lektoraty z j. angielskiego oraz kartę Multisport

zadania

  • wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji biznesowych lub infrastruktury IT
  • ocena ryzyka wykrytych podatności
  • wdrażanie wymogów i standardów bezpieczeństwa IT

oczekujemy

  • dobrej znajomości zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym
  • dobrej znajomości mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych
  • umiejętności w zakresie wykorzystania wykrytych podatności
  • znajomości zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT
  • znajomości zagadnień kryptografii
  • dobrej znajomości języka angielskiego