performance marketing specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina grela+48 501331956
numer referencyjny
/415/08/2020/KG - 65311

opis stanowiska

Jeśli masz doświadczenie w marketingu B2B. Posiadasz wiedzę w zakresie prowadzenia kampanii online oraz e-mail marketingu- Aplikuj.

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialne ze generowanie leadów, pozyskiwanie klientów oraz bieżące wsparcie.

oferujemy

  • praca w jednej z wiodących agencji marketingu internetowego;
  • świetna atmosfera, która sprzyja twórczej pracy;
  • samodzielność;
  • zapewniamy otwartą współpracę z Zarządem i kluczowymi

managerami oraz wsparcie z ich strony;

  • gwarantujemy pakiet benefitów socjalnych – Multisport, LuxMed i jeszcze trochę :)

zadania

  • odpowiedzialność za koordynację i spójność działań
  • marketingowych we wszystkich kanałach komunikacji;
  • odpowiedzialność za naszą strategię lead generation oraz tworzenie,
  • monitorowanie i ocenę prowadzonych kampanii;

analizy rynku, wyciąganie wniosków

  • odpowiedzialność kompleksowo za content marketing;
  • rozwijanie narzędzi marketing automation oraz maksymalizowanie ich potencjału.

oczekujemy

  • doświadczenie w marketingu B2B (min.2 lata);
  • doświadczenie w lead generation i marketing automation (SalesManago,

HubSpot, itp.)

  • znajomość kampanii online i e-mail marketingu
  • umiejętność analizowania skuteczności działań marketingowych i wyciągania z

nich wnioski,

  • umiejętne planowanie swojej pracy
  • język angielski na poziomie min. B2