planista produkcji i zapasów, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jagoda siemiątkowska+48 607403506
numer referencyjny
/503/06/2019/JS - 59224

opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, firmy reprezentującej wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącej działalność produkcyjno -handlową w skali całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko planisty produkcji i zapasów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w Randstad Polska
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00

zadania

  • odpowiedzialność za planowanie materiałowe i planowanie operacji produkcyjnych
  • aktywne wdrażanie 6-SIGMA oraz zasad Lean Manufacturing w produkcję
  • tworzenie harmonogramów produkcji i informowanie Działu Spedycji i Sprzedaży o ewentualnych opóźnieniach w realizacji zamówień klienta
  • współpraca z Działem Zakupów odnośnie dostaw komponentów
  • monitorowanie terminowości wykonania zleceń/zamówień
  • otwieranie zleceń produkcyjnych, wydawanie przewodników, rysunków.
  • przestrzeganie zasad i procedur ochrony środowiska oraz BHP podczas wykonywania pracy

oczekujemy

  • wiedzy i rozumienia procesów produkcyjnych i wykorzystania sprzętu w odniesieniu do planowania produkcji, wydajności i czasu realizacji zamówienia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub w łańcuchu dostaw
  • umiejętności planowania i organizowania harmonogramu produkcji w dynamicznym środowisku
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem