planista produkcji i zapasów, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja zawadzka+48 667580014
numer referencyjny
/296/11/2020/PZ - 66658

opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Planisty Produkcji i Zapasów, dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która reprezentuje różne dziedziny techniki.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Randstad Polska
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • miejsce pracy ok. 4 km od centrum Grodziska Mazowieckiego

zadania

  • odpowiedzialność za planowanie materiałowe
  • tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o otrzymane priorytety
  • monitorowanie terminowości wykonania zleceń i dostarczenia zamówień
  • informowanie Działu Spedycji i Sprzedaży o ewentualnych opóźnieniach w realizacji zamówień klienta
  • weryfikacja długoterminowych możliwości produkcyjnych
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi, również z zagranicy
  • aktywne wdrażanie 6-SIGMA oraz zasad Lean Manufacturing w produkcję
  • przestrzeganie zasad i procedur ochrony środowiska oraz BHP podczas wykonywania pracy

oczekujemy

  • wyższego wykształcenia (preferowane: ekonomiczne, techniczne)
  • wiedzy i rozumienia procesów produkcyjnych i wykorzystania sprzętu w odniesieniu do planowania produkcji, wydajności i czasu realizacji zamówienia
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub w łańcuchu dostaw
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • łatwości przyswajania nowych zagadnień
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem