planista produkcji krótkoterminowej, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta trzmielewska+48 697200688
numer referencyjny
/751/03/2021/MT - 69209

opis stanowiska

Jeśli jesteś pasjonatem planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych, a lean managment to Twoje drugie imię, zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą. Dla naszego globalnego Klienta z branży produkcyjnej, który ma swoją siedzibę w Poznaniu, poszukujemy planisty produkcji.

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie w Poznaniu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w globalnej firmie produkcyjnej
  • stałe godziny pracy
  • pracę w 100% zdalną
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • umowę o pracę tymczasową
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną

zadania

  • planowanie produkcji w krótkim horyzoncie na poszczególne centra robocze oraz reagowanie na zmiany zapotrzebowania klientów
  • kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi
  • planowanie dostaw materiałów niezbędnych do produkcji tzw. JIT
  • analiza zdolności produkcyjnych wydziałów produkcyjnych
  • współpraca z planistami produkcyjnymi i wydziałami produkcyjnymi
  • ustalanie terminów prób technologicznych i wdrożeń, współpraca w tym zakresie z działem technologii i rozwoju
  • kontrola zużycia surowców z krótkim terminem przydatności
  • optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • pierwszego doświadczenia w planowaniu i organizowaniu produkcji na stanowisku samodzielnego specjalisty
  • gotowości do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomości programu MS Excel,
  • znajomości systemu SAP (mile widziane)
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności