planista produkcji, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna porzak+48 501327937
numer referencyjny
/281/08/2020/KP - 65100

opis stanowiska

Chcesz mieć realny wpływ na współprace z najbardziej „aromatycznym” zespołem w Polsce, z którym będziesz budować relacje z otoczeniem, mieć wpływ na warunki współpracy z Klientami, a Twoja kariera nabierze w pełni owocowego smaku? Jeśli odpowiedziałeś sobie TAK TAK TAK i szukasz inspirującego miejsca pracy, sprawdź naszą ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej;
  • do wynagrodzenia możliwość premii;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • rabat w firmowym sklepie;
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop,telefon)

zadania

  • tworzenie planów produkcyjnych – krótko i długoterminowych;
  • kontrola i analiza terminowego przebiegu produkcji;
  • bieżąca współpraca z działem handlowym;
  • bieżące komunikowanie zagrożeń oraz proponowanie i podejmowanie działań korygujących;
  • współpracą z innymi działami w ramach pełnionych obowiązków;
  • przygotowywaniem raportów i analiz niezbędnych dla optymalnego zaplanowania produkcji.

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji;
  • odpowiedzialności, asertywności, kreatywności, zdecydowania i konsekwencji w działaniu;
  • sprawnej obsługa komputera i pakietu Office