planista produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta trzmielewska+48 697200688
numer referencyjny
/1/03/2021/MT - 68464

opis stanowiska

Jesteś mistrzem planowania i koordynowania działań? Chciałbyś wesprzeć naszego Klienta w usprawnieniu przepakowywania produktów? Dla naszego międzynarodowego Klienta w Poznaniu poszukujemy planisty produkcji w obszarze repackingu i planowania dostaw materiałowych.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kontakt z językiem angielskim w codziennej pracy

zadania

  • nadzór nad obowiązkami związanymi z planowaniem zapasów i dostaw dla repackerów
  • codzienny kontakt z planistami MCO (koopackerami)
  • planowanie produkcji wyrobów gotowych za pomocą SAP
  • codzienna koordynacja zgłoszeń i ścisła współpraca z dostawcami
  • codzienna koordynacja dostaw, nadzorowanie transportu
  • zarządzanie zapasami

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego obszarze logistyki, planowania lub ekonomii
  • znajomości systemu SAP lub innego systemu MRP
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • znajomości pakietu Office w szczególności programu Excel
  • doświadczenie w repackingu będzie dodatkowym atutem