planista produkcji, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/508/11/2018/MK - 55339

opis stanowiska

Chcesz być częścią firmy prężnie rozwijającej się ?

Planowanie produkcji nie jest Ci obce?

Poszukujemy właśnie Ciebie i tym samym zapraszamy do aplikacji.!

oferujemy

  • umowa o prace bezpośrednio z Klientem
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • planowanie produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • przygotowanie harmonogramów produkcji
  • analiza zamówień i zleceń produkcyjnych
  • zapewnienie pełnej realizacji zamówień klientów
  • odpowiedzialność za wszystkie niezbędne dane w ERP oraz tworzenia wersji produkcyjnych
  • tworzenie i monitorowanie systemów zarządzania Kanban
  • raportowanie zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • przygotowanie danych oraz raportów logistycznych
  • monitorowanie poziomu zapasów do produkcji
  • przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego
  • współpraca w przeprowadzaniu inwentaryzacji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży Automotive)
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel oraz systemów zintegrowanych MRP)
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • samodzielność w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań
  • bardzo dobra umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • bardzo dobra umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań