planista produkcji, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

natalia strojczyk+48 601803623
numer referencyjny
/618/10/2018/NS - 54759

opis stanowiska

Chcesz być częścią projektu greenfield i dołączyć do firmy, która po prostu dba?

Planowanie produkcji nie jest Ci obce?

Poszukujemy właśnie Ciebie i tym samym zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • Udział w projekcie greenfield
  • Praca u lidera w branży
  • Praca w międzynarodowym środowisku o skandynawskiej kulturze pracy
  • Innowacyjne rozwiązanie

zadania

  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • Przygotowanie harmonogramów produkcji
  • Analiza zamówień i zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie pełnej realizacji zamówień klientów
  • Odpowiedzialność za wszystkie niezbędne dane w ERP oraz przygotowywanie raportów
  • Tworzenie i monitorowanie systemów zarządzania Kanban
  • Raportowanie zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • Przygotowanie danych oraz raportów logistycznych
  • Monitorowanie poziomu zapasów do produkcji
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego
  • Współpraca w przeprowadzaniu inwentaryzacji

oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne
  • 5+ lat doświadczenia na podobnej pozycji
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji małoseryjnej - mile widziane
  • Znajomość filozofii lean - mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu "wąskimi gardłami"
  • Umiejętności analityczne
  • Język angielski – zaawansowany
  • Znajomość systemu ERP
  • Znajomość Microsoft Office

Agencja Zatrudnienia - numer 47