planista transportu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina sokołowska+48 609890088
numer referencyjny
/9/11/2018/ES - 54880

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży gazów technicznych.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • prywatna opieka medyczna

zadania

  • planowanie wysyłek do odbiorców
  • organizacja optymalnego wykorzystania pojazdów w celu poprawy precyzji dostaw (CSM) i zmniejszenia kosztów transportu (TRaCO)
  • wystawianie i zamykanie dokumentów transportowych
  • tworzenie raportów
  • monitorowanie przewozów
  • aktualizacja danych podstawowych w programie do planowania
  • prowadzenie ocen przewoźników i kierowców
  • harmonogramowanie środków transportowych - nadzór nad nimi
  • współpraca i stały kontakt z planistami w strukturach firmy w innych krajach
  • analiza, porównywanie celów i wyników
  • odpowiedzialność za koszty w danym obszarze
  • regularna wymiana informacji ze wszystkimi zaangażowanymi działami
  • stały kontakt z przewoźnikami podczas procesu dostaw
  • organizowanie dostaw specjalnych
  • praca zmianowa

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunek Loqistyka lub zbliżone
  • doświadczenie w planowaniu transportów lub zarządzaniu flotą samochodową
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość MS Excel oraz MS Access
  • znajomość obsługi SAP lub znajomość obsługi programu Paragon mile widziana
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • umiejętność określania priorytetów