planista wysyłek, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/511/11/2018/MK - 55340

opis stanowiska

Marzysz o dołączeniu do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej i chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy?

Dodatkowo dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim?

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • umowa o prace bezpośrednio z Klientem
  •  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • tworzenie harmonogramów dostaw i zleceń klienta
  • pielęgnacja wszystkich niezbędnych danych stałych, dotyczących dystrybucji w ERP
  • przetwarzanie zleceń wysyłki oraz opracowywania dokumentacji dostaw
  • tworzenie zleceń klienta, zgodnie z procesem pierwszych egzemplarzy
  • monitorowanie wejścia towarów u klienta
  • przeprowadzanie kontroli stanów magazynów
  • współpraca w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • raportowanie w oparciu o Intrastat
  • współpraca w przetwarzaniu zleceń, z działem kontroli produkcji
  • kontrola faktur
  • przetwarzanie procedur celnych oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentów celnych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe specjalistyczne
  • co najmniej 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procedur celnych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • praktyczna znajomość systemu SAP
  • praktyczna znajomość MS Office
  • analityczne podejście i umiejętność pracy z dużą liczbą danych
  • nastawienie na pracę zespołową, umiejętność budowania relacji na różnych szczeblach organizacji
  • dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie