planning assistant, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605 333 438
numer referencyjny
/210/04/2019/BPycjas - 57831

opis stanowiska

Randstad Polska wspiera firmy w zatrudnianiu najlepszych Pracowników, a kandydatom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Odkryj swój potencjał i rozwijaj karierę wspólnie z Randstad. Aplikuj i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie Procter & Gamble, gdzie zdobędziesz profesjonalne doświadczenia zawodowe, które zdecydowanie wykorzystasz w przyszłości Znajdź pracę w działach powiązanych z logistyką i rozwijaj się z Randstad.

oferujemy

  • zdobycie niezapomnianych doświadczeń zawodowych
  • umowę i pracę na czas określony za pośrednictwem agencji pracy
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • pakiet medyczny to już podstawa, a my wychodzimy o krok dalej: dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad

zadania

  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i również do arkuszy Excel
  • sprawdzanie poprawności danych
  • wprowadzanie bazy
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiza danych
  • procesowanie zamówień w systemie
  • wykonywanie zadań dla zespołu, który wspomożesz - podejmiesz wyzwanie?

oczekujemy

... tylko kilku rzeczy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • perfekcyjnej obsługi programu Excel
  • gotowości wykonywania powtarzalnych zadań
  • ... że zostaniesz z nami na dłużej :)