płatny roczny staż w dziale konfekcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marcelina lewandowska+48 661600007
numer referencyjny
/95/03/2019/ML - 57138

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • umowę zlecenie na rok
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • system benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Wsparcie pracowników Działu w codziennych obowiązkach
  • Praca z dokumentacją – tworzenie raportów, instrukcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wsparcie toczących się procesów produkcyjnych
  • Wsparcie w procesach optymalizacyjnych pracę Działu

oczekujemy

  • Znajomości j. angielskiego
  • Znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Samodzielności, zaangażowania w powierzone zadania
  • Mile widziani studenci kierunków technicznych (preferowane: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn)