płatny staż w dziale finansowym, plewiska

lokalizacja
plewiska, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/558/02/2019/PŚ - 57002

opis stanowiska

Ukończyłeś lub kończysz studia i chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze finansów/księgowości? Znasz język angielski? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatny staż w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze finansów i księgowości

zadania

  • zapoznanie z funkcjonowaniem działu księgowego (m.in. w zakresie prowadzenia ewidencji rachunkowej, fakturowania, raportowania skarbowego, komunikowania się z dostawcami i bankami)
  • wsparcie działu finansowego
  • wykonywanie bieżących prac dla działu księgowości

oczekujemy

  • ostatnie lata studiów lub ukończone studia na kierunku Finanse i Rachunkowość/Ekonomia lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość programu MS Excel
  • dyspozycyjność do podjęcia stażu w pełnym wymiarze godzin