płatny staż w dziale księgowości, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/721/10/2018/PK - 55225

opis stanowiska

Chcesz być częścią międzynarodowej firmy? Studiujesz ekonomie, bądź finanse i rachunkowość? Zadania analityczne nie sprawiają ci problemu? Dobrze się składa - poszukujemy stażysty w dziale księgowości!

oferujemy

  • Płatny staż na okres 3 miesięcy
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu - 3/4 etatu
  • Interesującą rolę w dziale operacyjnym księgi głównej
  • Możliwość rozwoju w obszarze księgowości
  • Pracę w pełnym wyzwań międzynarodowym środowisku Finance Shared Services
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport, zniżka na kosmetyk

zadania

  • Księgowanie i weryfikacja faktur i wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie płatności automatycznych oraz manualnych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Uzgadnianie kont i bieżące raportowanie w zakresie AP
  • Współprace z innymi działami finansowymi z regionu EMEA
  • Uczestniczenie w inicjatywach i projektach doskonalących proces

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe, rachunkowe (również studenci ostatnich 2 lat)
  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programu Ms Excel (tabele przestawne, funkcje logiczne)
  • Umiejętności analityczne, zorientowanie na proces
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Samodzielność w realizowaniu swoich zadań