płatny staż w dziale marketingu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/594/10/2018/JS - 54838

opis stanowiska

Szukasz pierwszego zawodowego doświadczenia związanego z marketingiem? Posługujesz się biegle językiem angielskim? Chcesz rozwijać się w profesjonalnej i innowacyjnej strukturze z fajną atmosferą pracy? Zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem i dołącz do zespołu CRM System & Marketing Process w globalnej kancelarii prawniczej z oddziałem w Warszawie!

Dzięki temu staniesz się częścią struktury odpowiadającej za rozwój biznesu, który ma fundamentalne znaczenie dla globalnych relacji z klientami (wiodące światowe firmy i instytucje finansowe). Dzięki takiej strukturze otrzymasz szansę zdobycia najbardziej pożądanych kwalifikacji na obecnym rynku pracy.

oferujemy

  • 3-miesięczny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne biuro w ścisłym centrum Warszawy
  • ogrom wiedzy z współczesnym i praktycznym podejściem do marketingu
  • początkowe wynagrodzenie wynoszące 3000 zł brutto
  • możliwość pracy na niepełny etat od poniedziałku do piątku
  • po stażu bardzo duża szansa na przedłużenie współpracy w oparciu o umowę o pracę :)

zadania

Zaczniesz się wdrażać w:

  • web i e-mail marketing,
  • analizy zachowań klientów,
  • kreowanie strategii marketingowych,
  • budowanie modeli biznesowych...

...i wiele innych!

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Marketing, Zarządzanie, Ekonomia i analogiczne)
  • gotowości i determinacji do pracy w prestiżowej korporacji prawniczej
  • dyspozycyjności minimum 32 godziny w tygodniu roboczym
  • zaangażowania, kreatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych
  • analitycznych zdolności, m.in. MS Excel, mile widziana znajomość CRM, VBA i podobnych