płatny staż w dziale rekrutacji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta leśniewicz+48 663801879
numer referencyjny
/643/04/2021/ML - 69845

opis stanowiska

Szukasz szansy na zdobycie pierwszego doświadczenia w obszarze, który Cię interesuje? Chcesz je zdobyć w międzynarodowej organizacji, będącej liderem na rynku? Dołącz do nas już dzisiaj i nadaj swojej ścieżce zawodowej właściwy kierunek!

oferujemy

  • płatny staż
  • umowę zlecenie
  • dogodną lokalizację biura
  • mentoring i wsparcie doświadczonego zespołu
  • środowisko sprzyjające wdrożeniu i dedykowanego Opiekuna w okresie szkoleniowym

zadania

  • search kandydatów
  • selekcja CV
  • tworzenie rekomendacji kandydatów
  • bieżące wsparcie zespołu
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • tworzenie i umieszczanie ogłoszeń na portalach
  • weryfikowanie poziomu znajomości języków obcych u kandydatów

oczekujemy

  • komunikatywności
  • chęci rozwoju i podejmowania nowych wyzwań w obszarze rekrutacji
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • dostępności do pracy w wymiarze 40h w tygodniu