płatny staż w obszarze hr (j. angielski), katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra kasprzyk+48 + 48 663 803 365
numer referencyjny
/351/10/2020/AK - 66166

opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych kluczowych klientów z obszaru HR, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w obszarze administrowania procesami kadrowymi.

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie z obszaru HR oraz biegle posługujesz się językiem angielskim to oferta właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę zlecenie oraz elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów,
  • szeroki pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych,
  • zgrany i kreatyny zespół,
  • atmosferę, która sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.

zadania

  • wsparcie w zarządzaniu procesami HR oraz administrowaniu zmian w systemie SAP i Workday,
  • przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, skierowań na badania lekarskie,
  • ścisła współpraca z działem płac (m.in. przygotowywanie listy płac),
  • wsparcie usprawnianie procesów HR w firmie;
  • przestrzeganie wewnętrznych polityk i przepisów prawa pracy.

oczekujemy

  • statusu studenta 4 lub 5 rok,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • komunikatywności i chęci podjęcia się nowych wyzwań