pomoc administracji w dziale utrzymania ruchu, tomaszów mazowiecki

lokalizacja
tomaszów mazowiecki, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/279/02/2021/AR - 68142

opis stanowiska

Potrafisz przetłumaczyć teksty po angielsku? Znasz program SAP? Maszy wykształcenie techniczne? Chcesz pracować zdalnie? Nie zwlekaj - Aplikuj!

miejsce pracy Tomaszów Mazowiecki , lub praca zdalna

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy
  • możliwość pracy zdalnej
  • praca w elastycznych godzinach (7-15, 8-16, 9-17 lub 10-18)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy

zadania

  • tłumaczenie tekstów ( tematyka utrzymanie ruchu)
  • przenoszenie danych z jednego systemu do drugiego

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego (szczególnie istotna jest znajomość języka w piśmie)
  • dobrej znajomości programu Excel
  • znajomości SAP
  • wykształcenie techniczne minimum technikum
  • mile widziana doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub znajomość tej dziedziny