pomocnik brakarza, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/488/10/2018/MS - 54645

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV!

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: POMOCNIK BRAKARZA

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści OPAKOWANIA na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę tymczasową ze wszystkimi składkami ZUS
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa lub medyczna, tańsze bilety do kina)
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie
  • specjalną odzież roboczą
  • szkolenie wstępne i na stanowisku pracy
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym

zadania

  • sprawdzanie opakowań kosmetycznych pod względem uszczerbków i wad
  • składanie gotowych opakowań
  • proste czynności produkcyjne

oczekujemy

  • przede wszystkim motywacji do pracy
  • zdolności manualnych i dobrego wzroku
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do niedzieli (w tym 2 dni wolne tygodniowo)
  • komunikatywności i samodzielności