pomocnik elektromontera, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

karolina wojtacha+48 506463132
numer referencyjny
/458/10/2018/KW - 54620

opis stanowiska

Jeśli praca z narzędziami nie jest Ci obca, lubisz pracę precyzyjną i dokładną, a chciałbyś pracować tylko na jedną zmianę, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

Dla naszego Klienta zatrudnimy pomocników elektromontera.

Lokalizacja: Szczecin Dąbie

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością szybkiego zatrudnienia u Klienta
  • stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia (13-16 zł brutto/godzinę)
  • bardzo wysokie premie miesięczne! (nawet do 800 zł)
  • pracę od poniedziałku - piątku w godz. 7-15
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość pracy w dodatkowo płatne soboty

zadania

  • montaż komponentów do szaf elektrycznych
  • obsługa elektronarzędzi
  • praca na podstawie schematów technicznych

oczekujemy

  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych