pomocnik elektryka, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

justyna nowak+48 697170383
numer referencyjny
/510/10/2018/JN - 54667

opis stanowiska

Witaj!

Posiadasz uprawnienia SEP do 1kv?

Super - mamy dla Ciebie ofertę. Więcej szczegółów poniżej:

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość ze skorzystania z naszych benefitów: karta sportowa lub opieka medyczna

zadania

  • montaż schematów elektrycznych
  • pomoc związana ze wszelkimi zadaniami w branży elektrycznej
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1kv
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pomocnika lub elektryka
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zaangażowania oraz chęci podnoszenia swoich kwalifikacji