pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych - program stażowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/520/11/2018/MIjul - 55420

opis stanowiska

czy chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie które realnie wpłyną na wysokość Twoich zarobków? masz zmysł techniczny bądź wykształcenie o profilu technicznym? szukasz stabilnego zatrudnienia od poniedziałku do piątku i pracodawcy, który umożliwi Ci zawodowy rozwój? jeżeli tak, to świetnie trafiłeś, ponieważ aktualnie szukamy ludzi takich jak Ty.

oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pokrycie kosztów zdobycia uprawnień konserwatora UDT (II i I kat.);
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 3 000 PLN brutto miesięcznie,
  • kwartalny system premiowy;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • karta Multisport;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego;
  • codziennie świeże owoce i kawa.

zadania

  • nauka poprzez wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych oraz procesami firmy;
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

oczekujemy

  • wykształcenia techniczno-elektronicznego, elektrycznego lub mechanicznego;
  • uprawnień SEP do 1 KV - mile widziane;
  • prawa jazdy kat. B;
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.