pomocnik kontrolera jakości - praca od zaraz, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
11
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

patrycja benewenturska+48 603207005
numer referencyjny
/553/04/2018/PB - 51096

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Zależy Ci na podjęciu pracy od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, firmy Corning Optical Communications - jednego z największych producentów światłowodów, poszukujemy osób do zatrudnienia na stałe na stanowisko:

POMOCNIKA KONTROLERA JAKOŚCI

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji na runku,
  • wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową 14,70 brutto,
  • dodatek 4 zł/ brutto za pracę w porze nocnej ,
  • 10 % premia frekwencyjna,
  • dodatek za pracę w systemie równoważnym - 200 zł/brutto,
  • darmowy dojazd z okolicznych miejscowości,
  • stołówka z dofinansowanymi posiłkami,
  • parking na terenie zakładu pracy,

zadania

  • współpraca z działem produkcji w celu dostarczenia do klienta produktu o najwyższej jakości, na czas,
  • wspomaganie działu produkcji w celu utrzymania wysokiej wydajności linii produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów,
  • transport szpul

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy od zaraz w systemie 4-brygadowym ( po 12 godzin)

Dzwoń, pisz, aplikuj: 603207005, 501327839, 665133483