pomocnik lakiernika, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beniamin sykut+48 667890038
numer referencyjny
/177/11/2020/BS - 66568

opis stanowiska

Lider w produkcji quadów oraz motocykli poszukuje do swojego zespołu zmotywowanych do pracy w systemie jednozmianowym (7:00-15:00), pozytywnie nastawionych kandydatów, na stanowisko: pomocnik lakiernika

Osobom nie posiadającym doświadczenia na podobnym stanowisku pracy, firma proponuje przyuczenie do zawodu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 3200 do 3500 zł brutto miesięcznie + premia uznaniowa 10%
  • praca w systemie jednozmianowym
  • stała praca w firmie z doskonałą pozycją rynkową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio z firmą
  • umowa o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatny urlop)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów
  • miła atmosferę w zespole profesjonalistów

zadania

  • praca fizyczna przy lakierowaniu proszkowym, ciekłym i kataforetycznym
  • bieżąca kontrola części w poszukiwaniu defektów, materiałów i niezgodności
  • Wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji zgodnie z wymaganiami na stanowisku

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • podstawowa znajomość procesów lakierowania

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667890038