pomocnik magazyniera, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marlena byczek+48 607677599
numer referencyjny
/490/04/2021/MB - 69700

opis stanowiska

Praca jako pomocnik magazyniera bez doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Czekamy na Ciebie - aplikuj na stanowisko pomocnika magazyniera stabilnej firmie.

Zobacz jak może wyglądać Twoja nowa praca! Nie przegap takiej szansy.

Wyślij SMS o treści PRACA UDT na numer, który znajdziesz po prawej -> pod przyciskiem Zadzwoń/SMS, oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • dodatek 35% za pracę na zmianie nocnej

zadania

  • obsługa linii technologicznej,
  • przestrzeganie reżimu technologicznego,
  • oklejanie nalepką kartonu zbiorczego,
  • ręczne czynności przy sortowaniu towaru, wyrobów gotowych,
  • odpakowywanie zapakowanych towarów i weryfikacja towarów uszkodzonych, wadliwych,
  • ponowne zapakowywanie towarów sprawdzonych i nieuszkodzonych bez braków w kartony,
  • układanie kartonów na palety
  • dostarczanie produktów na linię produkcyjną z magazynu.

oczekujemy

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dyspozycyjności