pomocnik magazyniera, tczew

lokalizacja
tczew, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna klinkusz+48 693074693
numer referencyjny
/458/03/2021/KZ - 68913

opis stanowiska

Masz już pierwsze doświadczenie w pracy na magazynie? Potrafisz obsługiwać ręczny wózek paletowy i znasz podstawy obsługi komputera? Świetnie się składa, bo mamy ofertę właśnie dla Ciebie !

Aktualnie dla naszego klienta w Tczewie, poszukujemy osób na stanowisko pomocnika magazyniera.

oferujemy

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki, a Ty masz płatne urlopy, zwolnienia lekarskie, nadgodziny i dodatki nocne

· pracę od poniedziałku do piątku

· premie i dodatkowe benefity

· pakiet RandstadPlus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· opiekę Konsultanta Randstad od pierwszego dnia pracy

zadania

· obsługa ręcznych wózków paletowych tzw. paleciaków,

· wszelkie pomocnicze prace magazynowe.

oczekujemy

· dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

· wysokiej motywacji do pracy

· mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku