pomocnik magazynu, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/501/08/2018/KZ - 53527

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( firma oferuje zatrudnienie na długi okres czasu ! ),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 300 zł brutto/msc nawet do 1000 zł brutto/msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenia posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • przygotowywanie i pakowanie gotowych elementów do wysyłki.

oczekujemy

  • silna motywacja do pracy,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

Jesteś zainteresowany?Zadzwoń 501 331 944! Bądź zaaplikuj!