pomocnik montera ogniw i baterii, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/131/03/2019/KF - 57171

opis stanowiska

Ważne jest dla Ciebie wysokie wynagrodzenie? Mamy coś dla Ciebie!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy EnerSys Sp. z o.o., będącej producentem rozwiązań z obszaru energii zmagazynowanej, poszukujemy 30 osób gotowych do wsparcia pracy Wydziału Montowni.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (21,38 zł brutto/godz. na start, a po 3 miesiącach 22,29 zł brutto/godz.)
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop)
  • codzienne posiłki
  • dodatki płacowe:
  • dodatek do pracy w systemie IV-brygadowym (0,71 zł brutto/godz.)
  • 5% dodatku do II zmiany i 20% dodatku do zmiany nocnej (liczone w oparciu o wynagrodzenie minimalne)
  • premię uznaniową (do 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego)
  • premię efektywnościową (50 zł/miesiąc)
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, zniżki na zakupy)
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji!

zadania

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • wstępna kontrola jakości
  • montaż elementów

oczekujemy

  • ważna będzie dla nas przede wszystkim Twoja motywacja i chęć do pracy
  • Klient pracuje w systemie IV-brygadowym (8h/dobę), liczymy zatem na Twoją dyspozycyjność
  • chęć podjęcia pracy do września 2019
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

I tyle! Wierzymy, że reszty każdy może się nauczyć.