pomocnik montera, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/587/11/2018/MI - 55414

opis stanowiska

Jesteś osobą ambitną, lubisz wyzwania i szukasz nowych doświadczeń zawodowych? Dołącz do grona pracowników firmy z branży samochodowej– rozpoznawalnej w Polsce i na świecie marki. Firmy produkującej podzespoły samochodowe jednego z liderów w swojej branży.

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie składki ZUS),
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity (platforma benefitowa Randstad Plus, prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy),
  • darmowy parking samochodowy i rowerowy dla pracowników,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską (okolice FAT-u),
  • dofinansowanie do posiłków.

zadania

  • proste prace produkcyjne przy montażu części,
  • obsługa maszyn pomocniczych,
  • kontrola jakości gotowych wyrobów,
  • pakowanie gotowego produktu,

oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od pon. - pt.,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.