pomocnik na magazynie, janki

lokalizacja
janki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 +48 695 794 491
numer referencyjny
/349/02/2021/DJ - 68205

opis stanowiska

IKEA Janki poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik ds. Projektu Przebudowy Sklepu

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 20 zł brutto/h,
  • umowę o pracę oraz terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość pracy na niepełny wymiar etatu: 1/2 lub 3/4 etatu,
  • możliwość terminowego ułożenia grafiku,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia cennego, ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji.

zadania

  • prasowanie tekstyliów,
  • metkowanie produktów,
  • przygotowywanie ekspozycji na niskich oraz wysokich regałach (praca na drabinie),
  • manualna praca z narzędziami operacyjnymi, np. wkrętarka,
  • przyjmowanie oraz wykładanie towaru oraz bieżące uzupełnianie towaru na półkach,
  • sprawdzanie/liczenie stanów produktów,
  • sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru,
  • nawigacja klienta po sklepie w trakcie przebudowy, przygotowywanie ekspozycji asortymentu.

oczekujemy

  • dokładność i rzetelność w realizacji wyznaczonych zadań
  • motywacji i chęci do pracy,
  • dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach popołudniowych, nocnych i weekend.
  • praca od 01.03.2021