pomocnik operatora maszyn->wymagamy doświadczenia->umowa o pracę, smolice

lokalizacja
smolice, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

ewelina kozak+48 603207005
numer referencyjny
/186/05/2020/EK - 63701

opis stanowiska

Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi?

Aplikuj na stanowisko pomocnik operatora maszyn i zdobądź pracę z bogatą ścieżką rozwoju oraz dodatków.

Zadzwoń bądź wyślij sms o treści “OPERATOR” na numer 501332308 opowiemy Ci o szczegółach!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta w oparciu o umowę o pracę
  • rozbudowany system świadczeń socjalnych (premia roczna, świadczenie Mikołaj, wczasy pod gruszą, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • dofinansowanie do posiłków ( kantyna w miejscu pracy)
  • darmowy dojazd pracowniczy: (Łódź (wszystkie dzielnice) , Zgierz, Ozorków, Bratoszewice, Łowicz, Głowno , Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki)
  • premię miesięczną oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych i dodatek za system równoważny
  • możliwość rozwoju i awansu zgodnie ze ścieżka kariery
  • przejrzysty system wynagrodzeń uwzględniający Twoje doświadczenie

zadania

  • przezbrajanie oraz obsługa maszyn produkcyjnych po przebyciu szkolenia i certyfikacji na operatora,
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego
  • wypełnianie raportów

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie równoważnym (średnio 16 dni w miesiącu, po 12h
  • doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • wykształcenia technicznego lub zawodowe
  • mile widziana znajomość obsługi programu SAP