pomocnik operatora maszyn, bieruń

lokalizacja
bieruń, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
16.00 - 17.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/243/10/2020/AB - 69663

opis stanowiska

Jesteś sprawny fizycznie i chcesz wykorzystać swoją siłę w pracy? Zacznij pracę na produkcji przy pakowaniu - bez doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Zacznij pracę w stabilnej branży i bezpiecznych warunkach przy pakowaniu na produkcji. Aplikuj na stanowisko Pomocnika Operatora Linii Pakującej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą WYŚLIJ SMS o treści "PRACA" na numer podany w ogłoszeniu lub zaaplikuj, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

Co Ci oferujemy:

  • wynagrodzenie 3000-3500 zł brutto / miesięcznie
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • transport pracowniczy z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 800 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS)
  • pakiet opieki medycznej Medicover oraz kartę sportową

zadania

Twoje zadania:

  • kontrola jakości
  • układanie wyrobu na palety
  • przygotowywanie produktu pod akcje marketingowe
  • proste prace przy obsłudze maszyn

oczekujemy

Czego oczekujemy:

  • sprawności i siły fizycznej
  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu