pomocnik operatora maszyn, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka ryba-bokkus+48 697 400 214
numer referencyjny
/429/04/2019/AR - 58041

opis stanowiska

Szukasz pracy w Gdyni? Masz doświadczenie na produkcji i chcesz się zdobyć doświadczenie żeby móc pracować jako operator maszyn? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy przy produkcji.

Kim jest nasz klient? To producent taśm i folii transferowych.

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ PAŃ!

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako operator maszyn,
  • pracę w systemie dwu zmianowym 06:00 - 14:00 oraz 14:00 - 20:00,
  • możliwość wyrobienia nadgodzin,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • miłą atmosferę pracy.

zadania

  • pomoc w pracy operatorom maszyn,
  • praca na produkcji,
  • operowanie maszynami produkcyjnymi,
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez odpowiednie ustawienie maszyn w procesie produkcyjnym,
  • prace konserwacyjne maszyn produkcyjnych,
  • postępowanie zgodnie z przepisami BHP.

oczekujemy

  • chęć i zapał do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.