pomocnik operatora maszyn, żagań

lokalizacja
żagań, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

natalia maszkiewicz+48 665303009
numer referencyjny
/548/10/2018/NM - 54706

opis stanowiska

Chcesz być częścią nowego zakładu specjalizującego się w produkcji opakowań papierowych i tekturowych w Żaganiu ?

Poszukujemy pomocników operatorów maszyn

oferujemy

  • praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • umowę o pracę tymczasową - z możliwością stałego zatrudnienia przez pracodawcę
  • możliwość awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • styczność z nowoczesną technologią
  • stabilne warunki zatrudnienia

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych w zakładzie pracy
  • zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi
  • zapewnienie zaopatrzenia linii produkcyjnej w surowce
  • nadzór nad sprawnością techniczną maszyn
  • optymalizacja wydajności procesu produkcyjnego
  • utrzymanie czystości oraz gotowości pracy maszyn

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne (najlepiej mechatroniczne, ślusarskie itp.) lub zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi drukujących maszyn flexograficznych
  • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego ewentualnie języka angielskiego
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)

Jesteś zainteresowany ofertą ?

Napisz sms o treści: OPERATOR ZAGAŃ pod numer 665 303 009 - oddzwonimy.