pomocnik operatora - operator wózka widłowego, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
15.37 - 23.04 PLN za godzinę

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

daniel gnieździński+48 501324965
numer referencyjny
/289/12/2017/MR - 53317

opis stanowiska

Rekrutacja do pionierowego producenta gum do żucia cały czas trwa! Chcesz używać wózka widłowego, ale nie masz doświadczenia? Zapraszamy. Chcesz dopiero zrobić sobie takie uprawnienia? Przyjdź i zrób je na nasz koszt, bierz udział w wewnętrznych rekrutacjach i zarabiaj jeszcze więcej! Sprawdź nowe stawki, nowe premie i poznaj naszą ofertę.

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe wzrastające wraz ze stażem pracy plus atrakcyjne premie frekwencyjne,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
  • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów),
  • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.),
  • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady tylko za 6 złotych, piłkarzyki, telewizja,
  • kurs na wciągniki i żurawie,
  • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
  • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy,
  • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
  • cykliczne imprezy pracownicze,
  • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
  • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach.

zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych średnio przez 1,5h dziennie,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • prace porządkowe.

oczekujemy

  • sumienności,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz!
  • uprawnień obsługi wózka widłowego z legitymacją UDT lub gotowością do ich wyrobienia ( finansujemy kursy).

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj!

Już teraz ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Możesz też wypełnić formularz na stronie.

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 47.