pomocnik operatora, ignatki

lokalizacja
ignatki, podlaskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

arleta tesarek+48 663501701
numer referencyjny
/311/09/2018/AT - 53950

opis stanowiska

Lubisz pracę fizyczną i szukasz pracy na stałe? Zależy Ci na rozwoju zawodowym i zdobywaniu nowych umiejętności? Skontaktuj się z nami!

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

pomocnik operatora / magazynier/ pracownik laboratorium / kontrola jakości

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- prywatną opiekę medyczną + kartę sportową

- możliwość awansu na wyższe stanowisko

zadania

-prace pomocnicze związane z procesami produkcyjnymi

-prace magazynowe

-badania nad jakością produkowanych elementów

-kontrola jakości produkowanych elementów

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

- motywacji do pracy

- uprawnień na wózki widłowe (stanowisko magazynier)

Nie wymagamy żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczymy.

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń na numer 506 463 307 lub wyślij sms o treści PRACA IGNATKI – na pewno się z Tobą skontaktujemy.

oferta pracy tymczasowej