pomocnik operatora, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
18.00 - 25.19 PLN za godzinę

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

iryna shkarupa+48 501324965
numer referencyjny
/71/11/2017/MR - 59897

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Teraz możesz to sprawdzić i ubiegać się o pracę! Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „PRACA” pod numer 501 324 965  lub zaaplikujesz!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań, Rataje

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18 zł brutto/h + premie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta na atrakcyjnych warunkach już po około 3 miesiącach,
  • pracę w systemie 3 – zmianowym,
  • darmowy kurs na wózki widłowe,
  • 50% zniżki na domowe obiady, darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, piłkarzyki, telewizja, deputat gum do żucia,
  • bogaty pakiet Randstad + (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa i inne)

zadania

Będziesz odpowiedzialny za prace przy maszynach produkcyjnych/pakujących, dosypywanie składników lub inne proste prace pomocnicze.

oczekujemy

  • chęci do pracy i zaangażowania w wykonywane czynności,
  • aktualnej książeczki SANEPID lub chęci jej wyrobienia (my pokrywamy koszty),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.