pomocnik produkcji drzewnej, godętowo

lokalizacja
godętowo, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/365/07/2020/KZ - 64673

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w tartaku lub pracy produkcyjnej? Chcesz rozwijać się dalej zawodowo w tej branży? Świetnie się składa! Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego producenta wyrobów z drewna: Pomocnik produkcji drzewnej!

Lokalizacja: Godętowo

oferujemy

  • zatrudnienie początkowe przez Agencję pracy Randstad na umowę o pracę tymczasową, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz istnieje możliwość otrzymania premii miesięcznej w wysokości 500 zł brutto!
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 - zmiany (6:00-14:00; 14:00-22:00),
  • możliwość skorzystania z benefitów oferowanych przez Randstad (Karta sportowa OKSystem, opieka medyczna Medicover).

zadania

  • ręczne układanie, sortowanie, sztaplowanie i formatowanie w pakiety tarcicy zgodnie z poleceniami przełożonych,
  • wykonywanie prac zgodnie z przepisami bhp i p. poż. oraz poleceniami przełożonych,
  • dbanie o należyty porządek w miejscu pracy,
  • branie udziału w szkoleniu i instruktażu z zakresie bhp,
  • na polecenie przełożonego wykonywanie innych prac zastępczych.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęci do pracy i zaangażowania,
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz,
  • sumienności i rzetelności,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń dziś 667 885 855.