pomocnik przy obsłudze maszyn, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/318/10/2018/MS - 54491

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci wynagrodzenie na czas! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków i opakowań

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: POMOCNIK PRZY OBSŁUDZE MASZYN

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści POMOCNIK na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • opłacone wszystkie składki ZUS
  • płatne urlopy i zwolnienia lekarskie
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • specjalną odzież ochronną od pierwszego dnia pracy
  • szkolenie wstępne i stanowiskowe
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym

zadania

  • przygotowanie i ustawienie linii produkcyjnych
  • uczestniczenie w pracach naprawczych i konserwacyjnych obsługiwanych linii

oczekujemy

  • książeczki SANEPID (lub chęci jej wyrobienia)
  • umiejętności technicznych
  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane będzie wykształcenie zawodowe techniczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku