pomocnik, koszalin

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
15.00 za godzinę

liczba wakatów
3
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

małgorzata sikora+48 609305209
numer referencyjny
/390/11/2018/MS - 55227

opis stanowiska

Zbierz dodatkową kasę na swoje wydatki! Oferujemy pracę, dzięki której będzie to możliwe!

Dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy osób na stanowisko: POMOCNIK

Jak się do nas zgłosić?

APLIKUJ CV, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści POMOCNIK na numer 609 305 209 – ODDZWONIMY! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie na czas na Twoim koncie
  • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (m.in., tańsze bilety do kina)
  • możliwość współpracy w naszych innych projektach
  • pracę od 3.12 do 6.12

zadania

  • rozdawanie ulotek
  • promocja w sklepu w przebraniu gąski oraz Świętego Mikołaja

oczekujemy

  • dyspozycyjności w wyznaczone dni i godziny (od 3.12 do 5.12 w godzinach 12-16, 6.12 w godzinach 8-20)
  • uśmiechu i pozytywnego podejścia do ludzi
  • możliwości wypożyczenia stroju Świętego Mikołaja (zwracamy koszty wraz z wynagrodzeniem)